Dubai Ticari Vize

Dubai Ticari Vize Başvurusu

Bordo çipli (normal) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Dubai’ye iş toplantısı, ticari anlaşma, konferans ya da fuarlara katılım gibi ticari amaçlı ziyaretlerinde başvurması gereken vize türüdür.

Dubai’ye ticari amaçlı seyahat gerçekleştirmek isteyen Yeşil (hususi), Gri (hizmet) ve Siyah (diplomatik) pasaport sahipleri ise 180 günlük bir dönemde konaklama süreleri 90 günü aşmamak koşuluyla Dubai vizesinden muaf tutulmaktadır.

Ticari vize başvuruları, BAE Büyükelçiliği’ne şahsi olarak gerçekleştirilememektedir. Bu nedenle, ticari vize başvurularınızı konsolosluğa bağlı göçmenlik ofisi ile ya da göçmenlik ofisi tarafından yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ile yapmalısınız.
Ticari amaçlı Dubai(BAE)’ye seyahat etmek isteyen bordo çipli (normal) pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere iki çeşit Dubai Ticari Vize uygulaması bulunmaktadır:

Dubai Kısa Süreli Ticari Vize

Dubai’ye kısa süreli ticari ziyaret gerçekleştirecek vize sahipleri en fazla 28 gün konaklayabilirler. Dubai ticari vize süresi uzatılmamaktadır. Konaklama süreniz 28 günü geçerse, hakkınızda cezai ve hukuki yaptırım uygulanacaktır.

Kısa süreli vize başvurularınızda Türkiye’nin her yerinden web sitemizin sol tarafında yer alan menüden online vize başvuru formunu doldurup, ilgili sayfada yer alan banka hesap bilgilerine 2018 yılı için belirlenmiş Dubai Online Vize bedelini yatırmanız yeterli olacaktır. Ödemeniz ve başvurunuz tarafımıza ulaştığı an işlemleriniz sizin adınıza, tarafımızca başlatılmaktadır.

Dubai Uzun Süreli Ticari Vize

Dubai’ye uzun süreli ticari ziyaret gerçekleştirecek vize sahipleri en fazla 90 gün konaklayabilirler. Vizeniz tek girişli de çok girişli de olsa, Dubai ticari vizesinin uzatılması mümkün olmadığından toplamda konaklanan süre 90 günü geçmemelidir.

Dubai uzun süreli vize başvurularınız için bize 0312 419 09 22 numaralı hattan ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.